.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

 ستاد فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش متشکل از دبیرخانه و دفتر فرماندهی نداجا به انضمام اداره عقیدتی سیاسی نداجا و فرماندهی حفاظت اطلاعات نداجا در پایتخت کشورمان در شهر تهران، میدان رسالت، انتهای خیابان نیروی دریایی(محل تلاقی اتوبان های امام علی(ع) و شهید زین الدین) در پادگان کوهک استقرار یافته است.

در این محدودهء پادگانی، علاوه بر مجموعه های فوق الذکر، معاونت ها و مدیریت هایی همچون نیروی انسانی، اطلاعات، عملیات، آماد و پشتیبانی، طرح و برنامه و بودجه، تربیت و آموزش، مهندسی و پدافند غیرعامل، فاوا، جهاد خودکفایی، اداره بهداشت و درمان، دارایی، تربیت بدنی نداجا و… نیز استقرار داشته و به عنوان بازوهای ستادی نداجا مشغول به فعالیت می باشند.

همچنین فرماندهی پشتیبانی مرکز نداجا به عنوان یک مرکز فرماندهی کاملاً مستقل از این معاونت ها و مدیریت ها، پشتیبانی نموده و به عنوان یگانی عملیاتی در مجموعه ای ستادی به فعالیت می پردازد.

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر مستقر در ستاد نداجا تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ٠٢١٧٣٩۵ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. در غیر این صورت می‌توان با شماره ترکیبی مرکز مخابرات به شماره ۰۲۱۷۳۹۵۲۰۰۰ تماس حاصل نمود تا از آن طریق به یگان مورد نظر ارتباط داده شود. شایان ذکر است شماره تماس استخدام نداجا ۰۲۱۷۷۲۲۶۰۰۳ و ۰۲۱۷۷۲۲۶۰۰۷ بوده و شماره تلفن ۷۷۲۲۶۷۵۷-۰۲۱ به عنوان پیغام گیر ۲۴ ساعته فرماندهی محترم نداجا است.

امیر دریادار دکتر حسین خانزادی فرماندهی کل نیروی دریایی راهبردی آجا را بر عهده داشته، امیر دریادار تورج حسنی مقدم جانشین فرماندهی نداجا، امیر دریادار حمزه علی کاویانی معاون هماهنگ کننده نداجا، حجت الاسلام و المسلمین محمد مظفری نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا و امیر دریاداردوم علیرضا سیاسی نژاد فرمانده حفاظت اطلاعات نداجا میباشند.

همچنین شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی پایگاه پشتیبانی مرکز نداجا نیز برعهده  جناب ناخدایکم ضیاء کیانی قرار دارد.


کلمات کلیدی : ستاد فرماندهی نداجا,ادرس نداجا تهران,تلفن تماس نداجا تهران,تلفن تماس نیروی دریایی تهران,آدرس نیروی دریایی تهران,نداجا در تهران,اطلاعات نداجا تهران,اطلاعات نیروی دریایی تهران,ناخدایکم ضیاء کیانی

بستن منو