.

جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نیروی دریایی راهبردی ارتش جهت ارتقاء رسیدگی هرچه بهتر به پایگاه های تحت فرماندهی خود، اقدام به تفکیک مجموعه به دو ناوگان بزرگ دریایی در شمال(استان‌های گیلان، مازندران و گلستان) و جنوب کشور(استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان وبلوچستان) نموده و لایه دفاعی پشتیبانی از آنها را در فاصله ای امن قرار داده است. فرماندهی آماد و پشتیبانی ناوگان جنوب نداجا به عنوان یکی از این پایگاه های پشتیبانی در استان کرمان و شهرستان سیرجان مستقر گردیده است.

برابر بررسی سایت راه افتخار، این پایگاه دریایی، مسؤولیت پشتیبانی ناوگان دریایی جنوب کشور مشتمل بر مناطق یکم امامت، دوم ولایت، سوم نبوت، مرکز آموزش تکمیلی افسران، مرکز آموزش شهدای وظیفه، پایگاه های دریایی خرمشهر، خارک و پسابندر و… را برعهده دارد.

جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر این پایگاه، تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ۰۳۴۴۱۳۲ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. همچنین شماره تلفن ۰۳۴۴۱۳۲۳۵۶۴ و ۰۳۴۴۱۳۲۳۵۶۰ به عنوان شماره‌های اختصاصی دایره استخدام آن پایگاه تعیین گردیده است.

به علاوه، آدرس پستی این آمادگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان کرمان. شهرستان سیرجان. بلوار امام رضا(ع). ابتدای جاده راه آهن. فرماندهی آماد و پشتیبانی نداجا. کد پستی: ۷۸۱۵۳۱۵۶۱۱ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این آمادگاه بر عهده امیر دریاداردوم علیرضا محمدی می‌باشد.


کلمات کلیدی : فرماندهی آماد و پشتیبانی نداجا,آمادگاه نداجا ناوگان جنوب,پشتیبانی نداجا جنوب,آدرس آماد و پشتیبانی نداجا,تلفن آمادوپشتیبانی نداجا,دریاداردوم علیرضا محمدی

بستن منو