.

جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نیروی دریایی راهبردی ارتش جهت ارتقاء رسیدگی هرچه بهتر به پایگاه های تحت فرماندهی خود، اقدام به تفکیک مجموعه به دو ناوگان بزرگ دریایی در شمال(استان‌های گیلان، مازندران و گلستان) و جنوب کشور(استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان وبلوچستان) نموده و لایه دفاعی پشتیبانی از آنها را در فاصله ای امن قرار داده است. فرماندهی آماد و پشتیبانی ناوگان شمال نداجا به عنوان یکی از این پایگاه های پشتیبانی در استان گیلان و شهرستان منجیل مستقر گردیده است.

برابر بررسی سایت راه افتخار، این پایگاه دریایی، مسؤولیت پشتیبانی ناوگان دریایی شمال همچون منطقه چهارم امام رضا(ع)، دانشگاه افسری امام خمینی، مرکز آموزش تخصص های دریایی، مرکز آموزش تکاوران دریایی و… را برعهده دارد.

جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر  این پایگاه، می‌بایست با شماره تلفن ۰۱۳۳۴۶۴۴۸۴۸ تماس گرفته و از مرکز درخواست نمود که نسبت به وصل نمودن ارتباط با قسمت یا دایرهء مورد نظر اقدام نماید .

به علاوه، آدرس پستی این آمادگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان گیلان. شهرستان منجیل. هرزویل. آمادگاه پشتیبانی ناوگان شمال نداجا. کد پستی: ۴۴۱۵۷۶۴۳۷۸ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این آمادگاه بر عهده جناب ناخدایکم رامین قضایی می‌باشد.


کلمات کلیدی : فرماندهی آماد و پشتیبانی نداجا ناوگان شمال,پشتیبانی نداجا در شمال,شماره تماس آمادگاه ناوگان شمال,آدرس آمادگاه ناوگان شمال,آمادگاه منجیل,آمادگاه ناوگان شمال نداجا,آماد و پشتیبانی ناوگان شمال,ناخدایکم رامین قضایی

بستن منو