.

سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نیروی دریایی راهبردی ارتش جهت ارتقاء رسیدگی هرچه بهتر به پایگاه های تحت فرماندهی خود، اقدام به تفکیک مجموعه به دو ناوگان بزرگ دریایی در شمال(استان‌های گیلان، مازندران و گلستان) و جنوب کشور(استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان وبلوچستان) نموده و لایه دفاعی پشتیبانی از آنها را در فاصله ای امن قرار داده است. فرماندهی آماد و پشتیبانی ناوگان شمال نداجا به عنوان یکی از این پایگاه های پشتیبانی در استان گیلان و شهرستان منجیل مستقر گردیده است.

برابر بررسی سایت راه افتخار، این پایگاه دریایی، مسؤولیت پشتیبانی ناوگان دریایی شمال همچون منطقه چهارم امام رضا(ع)، دانشگاه افسری امام خمینی، مرکز آموزش تخصص های دریایی، مرکز آموزش تکاوران دریایی و… را برعهده دارد.

جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر  این پایگاه، می‌بایست با شماره تلفن ۰۱۳۳۴۶۴۴۸۴۸ تماس گرفته و از مرکز درخواست نمود که نسبت به وصل نمودن ارتباط با قسمت یا دایرهء مورد نظر اقدام نماید .

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این آمادگاه بر عهده جناب ناخدایکم رامین قضایی می‌باشد.


کلمات کلیدی : فرماندهی آماد و پشتیبانی نداجا ناوگان شمال,پشتیبانی نداجا در شمال,ناوگان شمال,ناوگان شمال نداجا,آماد و پشتیبانی شمال,ناخدایکم رامین قضایی

بستن منو