.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

فرماندهی مرکز آموزش تکمیلی افسری که به اختصار با نام “ماتا” شناخته می‌شود همان گونه که از نامش نیز پیداست پایگاه آموزش تخصصی جهت تربیت و آموزش افسران فارغ التحصیل دانشگاه ها بوده که محل استقرار آن در استان و شهرستان بوشهر بوده و مردم منطقه آن را با عنوان پایگاه دریایی بوشهر می شناسند.

در این فرماندهی، جهت آموزش های تکمیلی و ارتقاء سطح علمی و تجربه افسران جزء نیروی دریایی دو دوره آموزشی طراحی و اجرا می شود . این دوره ها عبارتند از دوره مقدماتی رسته ای جهت فارغ التحصیلان جدید دانشگاه افسری امام خمینی(ره) بعنوان دوره اول و دوره عالی رسته ای جهت افسران جزء باتجربه ای که در در آینده واجد شرایط نیل به ترفیع ناخداسومی می باشند بعنوان دوره دوم.

استفاده از اساتید برتر علمی، افسران ارشد کارآزموده و صاحبان تجربه های ارزشمند در آموزش های پیشرفته تئوری و عملی، همچنین بهره برداری و انتقال تجربه فی‌مابین دانش پژوهان از موارد قابل ذکری است که با تلاقی علم، تجربه و اطلاعات، موجب تحول دانش شرکت کنندگان دوره های مذکور نسبت به قبل از شروع دوره ها می گردد.

برابر بررسی بعمل آمده توسط سایت راه افتخار، شماره های تماس مرکز تلفن فرماندهی مرکز آموزش تکمیلی افسری نداجا در بوشهر ۰۷۷۳۳۴۴۴۲۱۲ الی ۱۹ بوده و جهت برقراری ارتباط تلفنی با هریک از یگان های آن فرماندهی باید ابتدا با مرکز مخابرات تماس گرفته و سپس از آن طریق به واحد مورد نظر متصل شد. همچنین شماره دفتر استخدام این پایگاه ۰۷۷۴۲۵۲۴۰۳۳ داخلی ۳۰۳۶ میباشد.

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این منطقه بر عهده جناب ناخدایکم احسان نصیری می‌باشد.


کلمات کلیدی : فرماندهی مرکز آموزش تکمیلی افسری,مرکز آموزش افسری,آموزش تکمیلی افسری,فرماندهی آموزش افسری,ناخدایکم احسان نصیری

بستن منو