.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن دانشگاه-امام-خمینی-نوشهر-1024x926.png است

دانشگاه علوم دریایی امـام خمینی(ره) در راستای نیل به خودکفـایی نظـامی، علمی و فرهنگی، پس از وقوع انقلاب اسلامی در سـال ۱۳۶۰ با جذب اولین دوره دانشجویـی فعالیت خود را در استان مازندران و بندر نوشهر آغاز کرد. این دانشگاه در راستای اجرای وظایف آموزشی، پژوهش ها و پروژه‌هـای تحقیقاتی، با بهره‌گیری از اساتید کاردان، براساس قوانین و مقررات ارتش و وزارت علوم و مطابق با الزامات سازمان جهانی دریانوردی، از تمام امکانات و تجهیزات نوین آموزشی اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افـزاری استفاده نموده و تسهیلات لازم را در اختیار دانشجویان قرار میدهد. این دانشگاه بعضاً در کنار پرورش افسران هم‌سو با اهداف نیروی دریایی ارتش، نیازمندی نیروی انسانی متخصص سایر سازمان‌های دریایی کشور را نیز مرتفع می سازد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن photo_2019-10-12_09-02-27.jpg است

رشته‌هـای تحصیلی مقطع کارشناسی شامل مهندسی نـاوبری و فرمـاندهی کشتی، تفنگدار دریایی، مهندسی کشتی، مهندسی الکترونیک ومخـابرات دریایی و نهایتاً مدیریت و کمیسردریـایی است که بر اساس هویت مشاغل سازمانی دانش‌آموختگان طراحی گردیده است.

رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد نیز شامل مهندسی الکترونیک، مهندسی معمـاری کشتی(گرایش هیدرومکانیک)، مهندسی مکانیک (گرایش دریا- زمینه راهبری)، آماد(گرایش دریایی)، جغرافیـای سیاسی(گرایش دریایی) و مدیریت دریانوردی(گرایش عملیات دریایی) است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن photo_2019-10-14_10-40-07-1024x647.jpg است

در مقطع کارشنـاسی، علاوه‌بر آموزش‌ علمی، دو مرحله آموزش‌ نظـامی نیز طراحی و اجرا می‌شود. مرحله اول آموزش‌های صرفاً نظامی(آشنایی با قوانین و مقررات رزم مقدماتی) و مرحله دوم ارتقای روحیه رزمندگی و سلحشوری(بالا بردن مقاومت جسمانی، تحمل شداید و بالا بردن سطح مهارت دانشجو در تخصص‌های دریایی).

به‌منظور تکمیل آموزش‌های علمی و تخصصی و باتوجه به شغل آینده دانشجویان و نیز کسب تجربه و آشنایی با محیط و فرهنگ دریایی، سالیانه حدود هشت هفته دریانوردی در آب‌های آزاد و دوردست بر روی یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش نیز برای دانشجویان کارشناسی پیش‌بینی شده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن photo_2019-10-12_11-05-15-682x1024.jpg است

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن photo_2019-10-14_10-50-51-1024x536.jpg است

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ٠١١۵٢٣٣ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. همچنین شماره تلفن ۰۱۱۵۲۳۵۳۰۸۳ جهت تماس با دایره استخدام آن دانشگاه اختصاص یافته است.

به علاوه، آدرس پستی این مجتمع دانشگاهی جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان مازندران. شهرستان نوشهر. خیابان سلطان محمدی. جنب مصلای صاحب زمان(عج). دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره). کد پستی: ۴۶۵۱۷۸۳۳۱۱ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این دانشگاه افسری بر عهده امیر دریاداردوم کریم مصدری می‌باشد.


کلمات کلیدی : مجتمع دانشگاهی علوم دریایی امام خمینی(ره),دانشگاه علوم دریایی,شماره تماس دانشگاه امام خمینی,دانشگاه دریایی امام خمینی,آدرس دانشگاه دریایی امام خمینی,امیر دریاداردوم کریم مصدری

بستن منو