.

سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن آموزشگاه-تخصص-های-دریایی-رشت-1024x926.png است

فرماندهی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) یا به اختصار آ.ت.د به عنوان اصلی ترین مرکز تخصصی جهت تربیت و آموزش درجه داران نیروی دریایی راهبردی ارتش، در شمال کشور و شهرستان رشت مستقر می باشد.

این فرماندهی دارای دو پایگاه مجزا بوده که یکی در رشت و دیگری در حسنرود واقع گردیده است. آموزش و ارتقاء سطح علمی و تجربهء درجه داران نداجا در رسته های فنی، ستادی، پشتیبانی و عرشه از مأموریت ها و مسؤولیت های لاینفک این فرماندهی به شمار می‌رود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن N3676500-6931659.jpg است

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 494414_506.jpg است

برابر بررسی بعمل آمده توسط سایت راه افتخار، شماره های تماس مرکز تلفن فرماندهی آ.ت.د. نداجا در رشت ۰۱۳۳۳۳۳۹۹۴۴ و ۰۱۳۳۳۳۳۷۲۷۶ بوده و جهت برقراری ارتباط تلفنی با هریک از یگان های آن فرماندهی می بایست ابتدا با مرکز مخابرات تماس گرفته و سپس از آن طریق به واحد مورد نظر متصل شد. همچنین شماره تلفن ۰۱۳۳۳۳۳۹۹۷۵ جهت تماس با دایره استخدام این پایگاه دریایی اختصاص داده شده است.

به علاوه، آدرس پستی این آمادگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان گیلان. شهر رشت. بلوار مدرس. جنب میدان نیروی دریایی. مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا. کد پستی: ۴۱۸۵۸۱۳۱۱۱ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این مرکز آموزش بر عهده امیر دریاداردوم مهدی شعبان زاده می‌باشد.


کلمات کلیدی : مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم,پادگان باقرالعلوم,آ.ت.د.رشت,مرکز دریایی باقرالعلوم,تخصص های دریایی باقرالعلوم,مرکز آموزش باقرالعلوم رشت,شماره تماس نیروی دریایی رشت,آدرس نیروی دریایی رشت,امیر دریاداردوم مهدی شعبان زاده

بستن منو