.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن آموزشگاه-تخصص-های-دریایی-رشت-1024x926.png است

فرماندهی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) یا به اختصار آ.ت.د به عنوان اصلی ترین مرکز تخصصی جهت تربیت و آموزش درجه داران نیروی دریایی راهبردی ارتش، در شمال کشور و شهرستان رشت مستقر می باشد.

این فرماندهی دارای دو پایگاه مجزا بوده که یکی در رشت و دیگری در حسنرود واقع گردیده است. آموزش و ارتقاء سطح علمی و تجربهء درجه داران نداجا در رسته های فنی، ستادی، پشتیبانی و عرشه از مأموریت ها و مسؤولیت های لاینفک این فرماندهی به شمار می‌رود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن N3676500-6931659.jpg است

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 494414_506.jpg است

برابر بررسی بعمل آمده توسط سایت راه افتخار، شماره های تماس مرکز تلفن فرماندهی آ.ت.د. نداجا در رشت ۰۱۳۳۳۳۳۹۹۴۴ و ۰۱۳۳۳۳۳۷۲۷۶ بوده و جهت برقراری ارتباط تلفنی با هریک از یگان های آن فرماندهی می بایست ابتدا با مرکز مخابرات تماس گرفته و سپس از آن طریق به واحد مورد نظر متصل شد. همچنین شماره تلفن ۰۱۳۳۳۳۳۹۹۷۵ جهت تماس با دایره استخدام این پایگاه دریایی اختصاص داده شده است.

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این مرکز آموزش بر عهده امیر دریاداردوم آریا شفقت رودسری می‌باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن %D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-2.jpg است


کلمات کلیدی : مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم,مرکز دریایی باقرالعلوم,تخصص های باقرالعلوم,مرکز آموزش باقرالعلوم,امیر دریاداردوم آریا شفقت رودسری

بستن منو