.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مرکز-آموزش-تکاوران-دریایی-قمر-بنی-هاشم-منجیل-1024x926.png است

فرماندهی مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) همان گونه که از نامش نیز پیداست پایگاه آموزش تخصصی جهت تربیت و آموزش درجه داران در رسته تفنگداری نیروی دریایی راهبردی ارتش است که محل استقرار آن در استان گیلان و شهرستان منجیل می باشد.

در این فرماندهی، دو گروه جهت آموزش های تکمیلی و ارتقاء سطح علمی و تجربهء کنار هم گرد می آیند. این دو گروه عبارتند از فارغ التحصیلان رسته تفنگداری دانشگاه افسری امام خمینی(ره) بعنوان گروه اول و فارغ التحصیلان درجه داری تفنگداری که دوره عمومی تفنگداردریایی را در همین مجموعه پشت سر گذاشته اند بعنوان گروه دوم. همه این افراد با یک هدف مهم کنار هم جمع می‌شوند؛ طی دوره ویژه تکاوری، پشت سر گذاشتن آموزش های سخت، آبدیده شدن و کسب توانمندی در حل مشکلات به ظاهر لاینحل که در صورت توفیق و سربلندی، در خاتمه دوره با عنوان تکاوران دریایی شناخته خواهند شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن File_2255_41907.jpg است

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 13219352 است

برابر بررسی بعمل آمده توسط سایت راه افتخار، شماره تماس مرکز تلفن فرماندهی مرکز آموزش تکاوران نداجا در منجیل ۰۱۳******** بوده و جهت برقراری ارتباط تلفنی با هریک از یگان های آن فرماندهی می بایست ابتدا با مرکز مخابرات تماس گرفته و سپس از آن طریق به واحد مورد نظر متصل شد.

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این منطقه بر عهده جناب ناخدایکم گودرز بهرامی می‌باشد.


کلمات کلیدی : مرکز آموزش تکاوران دریایی قمربنی هاشم,مرکز قمربنی هاشم,مرکز آموزش قمر بنی هاشم,مرکز دریایی قمربنی هاشم,ناخدایکم گودرز بهرامی

بستن منو