.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مرکز-آموزش-تکاوران-دریایی-قمر-بنی-هاشم-منجیل-1024x926.png است

فرماندهی مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع) همان گونه که از نامش نیز پیداست پایگاه آموزش تخصصی جهت تربیت و آموزش درجه داران در رسته تفنگداری نیروی دریایی راهبردی ارتش است که محل استقرار آن در استان گیلان و شهرستان منجیل می باشد.

در این فرماندهی، دو گروه جهت آموزش های تکمیلی و ارتقاء سطح علمی و تجربهء کنار هم گرد می آیند. این دو گروه عبارتند از فارغ التحصیلان رسته تفنگداری دانشگاه افسری امام خمینی(ره) بعنوان گروه اول و فارغ التحصیلان درجه داری تفنگداری که دوره عمومی تفنگداردریایی را در همین مجموعه پشت سر گذاشته اند بعنوان گروه دوم. همه این افراد با یک هدف مهم کنار هم جمع می‌شوند؛ طی دوره ویژه تکاوری، پشت سر گذاشتن آموزش های سخت، آبدیده شدن و کسب توانمندی در حل مشکلات به ظاهر لاینحل که در صورت توفیق و سربلندی، در خاتمه دوره با عنوان تکاوران دریایی شناخته خواهند شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن File_2255_41907.jpg است

برابر بررسی بعمل آمده توسط سایت راه افتخار، شماره تماس مرکز تلفن فرماندهی مرکز آموزش تکاوران نداجا در منجیل ۰۱۳۳۴۶۴۲۰۱۷ بوده و جهت برقراری ارتباط تلفنی با هریک از یگان های آن فرماندهی می بایست ابتدا با مرکز مخابرات تماس گرفته و سپس از آن طریق به واحد مورد نظر متصل شد . همچنین شماره ۰۱۳۳۴۶۴۶۰۲۸ نیز جهت برقراری ارتباط با آموزشگاه نظامی آن فرماندهی منظور گردیده است .

به علاوه، آدرس پستی این آمادگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان گیلان. شهرستان منجیل. هرزویل. مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران قمر بنی هاشم(ع) نداجا. کد پستی: ۴۴۱۵۸۸۵۷۴۶ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این منطقه بر عهده جناب ناخدایکم گودرز بهرامی می‌باشد.


کلمات کلیدی : مرکز آموزش تکاوران دریایی قمربنی هاشم,پادگان قمر بنی هاشم,مرکز قمربنی هاشم,مرکز آموزش قمر بنی هاشم,مرکز دریایی قمربنی هاشم,مرکز آموزش منجیل,آموزشگاه منجیل,شماره تماس نیروی دریایی منجیل,آدرس نیروی دریایی منجیل,ناخدایکم گودرز بهرامی

بستن منو