.

سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مرکز-آموزش-شهدای-وظیفه-نداجا-سیرجان-1024x926.png است

فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا مهمترین پایگاه دریایی کشور در زمینه جذب، تربیت و آموزش دریایی جوانانی است که با ماهیت کارکنان وظیفه، جهت ادامه خدمت مقدس سربازی در پایگاه های نیروی دریایی راهبردی ارتش به این نیرو وارد شده و یا اختصاص می یابند. محل استقرار این پایگاه بزرگ آموزشی، در استان کرمان و شهرستان سیرجان می باشد.

در این فرماندهی، کارکنان وظیفه بر اساس مدرک تحصیلی و تاریخ اعزام بخدمت در گردان‌های مختلفی همچون مالک اشتر، حمزه سیدالشهدا، عمار یاسر و حبیب بن مظاهر تقسیم شده و بر اساس نیاز کشورمان آموزش های دوره رزم مقدماتی(آموزشی سربازی) را پشت سر گذاشته و به طور معمول بعد از حدود ۵۰ تا ۸۰ روز(بسته به مدرک تحصیلی) آموزش فشرده و طی اردوگاه، به مرخصی پایان دوره آموزشی و متعاقباً به محل خدمت اصلی خود گسیل می گردند.

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا در سیرجان، تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ۰۳۴۴۱۳۲ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. البته شماره ترکیبی ۰۳۴۴۱۳۲۴۰۰۰ نیز شماره مرکز مخابرات این فرماندهی بوده که می‌توان پس از تماس تلفنی، از اپراتور درخواست برقراری ارتباط با هر یک از یگان ها را نمود. همچنین شماره تلفن ۰۳۴۴۳۲۰۳۵۶۷ جهت تماس با دایره استخدام آن پایگاه اختصاص یافته است.

به علاوه، آدرس پستی این آمادگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان کرمان. شهرستان سیرجان. بلوار امام رضا(ع). ابتدای جاده راه آهن. مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا. کد پستی: ۷۸۱۵۳۱۵۶۱۱ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا بر عهده امیر دریاداردوم حسن مَردان می‌باشد.


کلمات کلیدی : مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا,نیروی دریایی سیرجان,پادگان شهدای وظیفه,پادگان سیرجان,مرکز آموزش سیرجان,مرکز آموزش وظیفه سیرجان,آموزش سرباز سیرجان,شماره تماس نیروی دریایی سیرجان,آدرس پایگاه سیرجان,امیر دریاداردوم حسن مردان

بستن منو