.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن منطقه-دوم-دریایی-ولایت-جاسک-1024x926.png است

منطقه دوم دریایی ولایت به عنوان یک منطقه امنیتی در شهرستان جاسک در شرق استان هرمزگان و همسایگی استان سیستان و بلوچستان، در حاشیه سواحل مکران استقرار یافته است.

در روزگاران دور جاسک یکی از بنادر استراتژیک و پررونق ایران بوده که نقش عمده ای در تجارت دریایی ایران داشته است اما به مرور زمان دچار افول شده و از دوران قاجار به بعد اهمیت آن در توسعه کشور مغفول مانده است.

در دهه ٨٠ و ٩٠ شمسی با توجه به تأکید فرماندهی کل قوا بر سواحل مکران و توسعه آن، مأموریت توسعه این منطقه بر عهده نیروی دریایی و علی الخصوص فرماندهی مناطق دوم ولایت و سوم نبوت گذاشته شده است.

این پایگاه طی سال های اخیر توسعه فراوانی یافته و در توسعه سواحل شرقی هرمزگان و ارتقاء امنیت منطقه نیز تأثیر به سزایی داشته است.

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر منطقه دوم نداجا، تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ٠٧۶۴٢۵٢ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. همچنین شماره تلفن جهت تماس با دفتر استخدام این پایگاه ۰۷۶۴۲۵۲۴۰۳۳ میباشد.

به علاوه، آدرس پستی این فرماندهی جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن منطقه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان هرمزگان. بندر جاسک. میدان شهدای هفتم آذر. منطقه دوم ولایت نداجا. کد پستی: ۷۹۷۹۱۴۴۱۴۵ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این منطقه بر عهده امیر دریاداردوم کورش محرابی می‌باشد.


کلمات کلیدی : منطقه دوم دریایی ولایت,نیروی دریایی جاسک,شماره نیروی دریایی جاسک,شماره تماس نیروی دریایی جاسک,ادرس نداجا در جاسک,تماس با نداجا در جاسک,منطقه نیروی دریایی جاسک, امیر دریاداردوم کورش محرابی

بستن منو