.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن منطقه-یکم-امامت-بندرعباس-1024x926.png است

منطقه یکم دریایی امامت به عنوان یک منطقه عملیاتی که در شهرستان بندرعباس مستقر بوده و با برخورداری از حداقل ۴ پایگاه که در نقاط مختلف این شهرستان واقع گردیده، بزرگترین پایگاه دریایی ایران محسوب می گردد.

این پایگاه از نظر تکنیک های پدافند غیرعامل، با دقت فراوانی احداث شده و علیرغم برخورداری از تجهیزات و نیروهای متخصص فراوان، با توجه به گسترش در قسمت‌های مختلف شهرستان بندرعباس درصورت بروز هرگونه جنگ و درگیری احتمالی، به سختی می‌توان آن را از کار انداخت.

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از یگان ها و دوایر منطقه یکم نداجا تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ٠٧۶٣٢١۴ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد.

شماره تلفن داخلی مدیریت عقیدتی سیاسی ۲۸۵۲ و ۲۵۵۵، حفاظت اطلاعات ۲۰۹۱ تا ۴، بازرسی و ایمنی ۲۳۸۱ و ۲۳۸۲، تیپ تکاوران دریایی امام حسین(ع) ۳۸۳۵ و ۳۸۳۶، نیروی انسانی ۲۰۷۱ و بیمارستان سیدالشهداء ۲۰۲۶ تا ۹ و شماره تلفن ثابت دفتر استخدام ۰۷۶۳۳۴۲۳۰۰۹ می باشد. به طور مثال جهت برقراری ارتباط با بازرسی منطقه یکم می‌توان با شماره ترکیبی ۰۷۶۳۲۱۴۲۳۸۱ از خطوط تلفن شهری و یا همراه تماس گرفت.

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی این منطقه بر عهده جناب ناخدایکم جعفر تذکر می‌باشد.


کلمات کلیدی : منطقه یکم دریایی امامت,نیروی دریایی بندرعباس,شماره تماس بندرعباس,آدرس منطقه یکم دریایی,شماره تماس منطقه دریایی بندرعباس,جناب ناخدایکم جعفر تذکر

بستن منو