.

سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

فرماندهی پایگاه دریایی پسابندر نداجا، در منتهی الیه جنوب شرقی کشور، آخرین و دورافتاده ترین پایگاه نظامی کشور در مجاورت بندر گواتر بوده که تحت فرماندهی منطقه سوم کنارک، دریای عمان و نوار مرزی ساحلی کشور در آن محدوده را تحت نظر دارد.

مأموریت اصلی این فرماندهی، نظارت بر تردد ها و هرگونه تحرکات دریایی محدودهء دریای عمان و نوار ساحلی بندر گواتر، پسابندر، بریس و… بوده و علاوه بر آن، حتی المقدور توسعه زندگی اجتماعی و تلاش در راستای ارتقاء خدمت رسانی عمومی از منظر پزشکی، بهداشتی و… جهت مردم بومی منطقه نیز مد نظر می باشد.

برابر بررسی سایت راه افتخار، جهت تماس با هریک از قسمت ها و دوایر فرماندهی پایگاه دریایی نداجا در پسابندر، تنها دانستن شماره داخلی ۴رقمی آن قسمت کفایت می کند. بدین صورت که رقم ۰۵۴۳۱۲۴ را به ابتدای شماره داخلی افزوده تا تبدیل به شماره شهری شده و امکان برقراری تماس از طریق خطوط شهری و تلفن همراه مهیا گردد. البته شماره ترکیبی ۰۵۴۳۱۲۴۸۵۶۸ نیز شماره مرکز مخابرات این فرماندهی بوده که می‌توان پس از تماس تلفنی، از اپراتور درخواست برقراری ارتباط با هر یک از یگان ها را نمود.

به علاوه، آدرس پستی این پایگاه جهت ارسال مکاتبات اداری و یا بسته (به منظور تحویل به عضو خانواده تان که در آن پایگاه مشغول بخدمت می باشد) عبارت است از : “استان سیستان و بلوچستان. شهرستان چابهار. جاده بندر گواتر. بخش پسابندر. پایگاه دریایی ارتش پسابندر. کد پستی: ۹۹۷۸۱۳۵۱۵۳ “

شایان ذکر است برابر آخرین تغییرات ابلاغی ستاد نداجا، در حال حاضر فرماندهی پایگاه دریایی پسابندر نداجا بر عهده جناب ناخداسوم سیدحامد جمالی می‌باشد.


کلمات کلیدی : پایگاه دریایی پسابندر,ناخداسوم حامد جمالی,پایگاه پسابندر,پایگاه نیروی دریایی,پایگاه نیروی دریایی پسابندر,آدرس پایگاه پسابندر,تلفن پایگاه پسابندر

بستن منو