.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

رژه ناوهای نداجا در خلیج فارس و تنگه هرمز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، همزمان با روز ارتش، ناوها، ناوچه ها، ناوشکن ها، زیردریایی ها و قایق های توپدار منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با انجام مراسم رژه، قدرت و توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

مراسم رژه شناورهای نظامی ارتش با حضور امیر دریادار حسین آزاد، فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از اصحاب رسانه در حوالی تنگه استراتژیک هرمز برگزار شد.

همزمان با این مراسم، رژه نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در استان هرمزگان و نمایش ادوات جنگی در نوار ساحلی شهر بندرعباس برگزار گردید.

امیر دریادار حسین آزاد، فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با بیان اینکه ۲۱ فروند انواع شناور سطحی و زیرسطحی و یگان های پروازی در این رژه شرکت کردند، گفت: در این رژه که از جزیره هرمز تا نزدیکی تنگه هرمز برگزار گردید، بخشی از توان دفاع دریایی جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: زیردریایی های کلاس غدیر و طارق و انواع ناوشکن و ناوهای لجستیکی، رزمی و اطلاعاتی در رژه دریایی امروز حضور داشتند.

فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشراف اطلاعاتی و توان عملیاتی منحصر به فرد برای دفاع از مرزهای دریایی، زمینی و هوایی کشور در اوج آمادگی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو