.

شنبه, ۸ مهر , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نماینده فرماندهی نیروی دریایی ارتش در یزد: تحقق فرامین مقام معظم رهبری اولویت‌ ارتش است

IMG_0413

ناخداسوم«سعید نصیری» مسئول دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان به همراه سرهنگ«علی شیبانی» به مناسبت روز ارتش از دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در یزد بازدید و از نزدیک با فعالیت این دفتر خبری آشنا شدند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، ناخدا نصیری در این بازدید در نشستی چند ساعته پیرامون اهداف، ویژگی‌ها و ارزش‌های‌ موجود در ارتش جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی ارائه کرد.

وی با بیان این‌که حفاظت و حراست از کیان مملکت مهمترین مأموریت ارتش است،‌ اظهار کرد: ارتشی بودن کاری سخت و حساس است که فقط به عشق و ایثار نیاز دارد.

نصیری با اشاره به اقدامات در دستور کار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود:‌‌ بالا بردن توان دفاعی و جذب نخبگان از جمله برنامه‌های جدی در دستور کار ارتش در رده‌های مختلف است.

مسئول دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در استان یزد با بیان این‌که تحقق فرامین مقام معظم رهبری قطعاً از اولویت‌های ارتش است،‌‌ گفت:‌ با توجه به حساسیت و اهمیت تأمین قطعات دریایی،‌ قطعه‌سازی در دستور کار ویژه نیروی دریایی ارتش قرار گرفته است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ویژگی ارتشی‌ها، تصریح کرد: ارتشی‌ها انسان‌هایی قانع و پرتلاش هستند.

ناخدا نصیری انجام صحیح و کامل مأموریت تعیین شده را تنها عامل خوشحالی ارتشی‌ها در امور محوله دانست و بیان کرد: احساس مسئولیت در قبال کشور و این که باید از جان گذشت برای حفظ کشور، یکی از ویژگی رفتاری و کاری ارتشی‌هاست.

سرهنگ«علی شیبانی» ادامه داد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان یزد سعی دارد با بیان رشادت‌ها و ایثارگری‌های ارتشی‌ها در هشت سال دفاع مقدس بتواند هر چند کوچک بخشی از روحیه و خصوصیات رفتاری جان برکفان ارتشی را به نسل امروز منتقل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو