.

شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

آغاز استخدام درجه‌داری نیروی دریایی ارتش در یزد

57786473

مسئول دفتر نمایندگی نداجا در استان یزد، با اشاره به اقدامات این نمایندگی برای به آشنایی بیشتر با نیروی دریایی، گفت:‌ استخدام درجه داری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان یزد آغاز شد.

ناخداسوم کمیسردریایی سعید نصیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد،‌ با بیان این‌که نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هر ساله در چند مرحله به منظور تکمیل نیروی متخصص مورد نیاز نداجا نسبت به برگزاری آزمون استخدامی و ثبت‌نام از بین جوانان متعهد و متخصص اقدام می‌کند، اظهار کرد: صیانت از مرزهای آبی ایران اسلامی و تدوام حضور مقتدرانه در آب‌های بین‌المللی از جمله مأموریت‌های تعیین شده برای نیروی دریایی ارتش است.

وی برخورداری از ‌روحیه نظامی گری، رزمندگی، ولایتمداری و ایثارگری را از جمله ویژگی‌های مورد نیاز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:‌ آمادگی برای انجام مأموریت در هر مکانی که ارتش صلاح بداند از دیگر اولویت‌های اجرایی ارتش برای استخدام علاقمندان است.

مسئول دفتر نمایندگی نداجا در استان یزد، داشتن دیپلم دوره متوسطه را مدرک تحصیلی مورد نیاز برای این دوره فراخوان کادر درجه داری نیروی دریایی ارتش دانست و گفت:‌ مهلت ثبت‌نام از یکم خرداد آغاز و تا ۳۰ خرداد ماه امسال ادامه دارد.

ناخدا نصیری در پایان خاطرنشان کرد:‌ برابر دستور العمل ابلاغی ستاد نیروی دریایی ارتش، علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه الکترونیکی نیروی دریایی ارتش به نشانی nedaja.aja.ir مراجعه و یا بصورت حضوری به دفتر نمایندگی نداجا به آدرس یزد،‌امامشهر،میدان انقلاب،‌بلوار کارگرجنوبی،‌ خیابان باهنر شمالی پلاک ۲ مراجعه و یا با شماره ۰۳۵۳۵۲۳۶۳۹۰ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو