.

پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

ناخدا نصیری مطرح کرد: لزوم نمایش مقتدرانه دستاوردهای نظامی ایران به جهان

photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۵-۴۶-۳۷ (2)

مسئول دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش و به همراه نماینده ارشد نظامی آجا و نیروی زمینی از دفتر ایسنای یزد بازدید کردند.
به گزارش ایسنا-منطقه یزد، ناخدا«سعید نصیری» مسئول دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سرگرد«محمد حسین علیزاده» نماینده ارشدنظامی آجا و نیروی زمینی ارتش در استان به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران در یزد بازدید کردند.

ناخدا نصیری در این بازدید با اشاره به نقش اصحاب رسانه در توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور، اظهار کرد:‌ خبرنگاران در حقیقت حلقه وصل بین مسئولان و جامعه هستند و نقش مهمی در بیان صحیح دستاوردهای دولتمردان در حوزه‌های مختلف ایفا می‌کنند.

وی در ادامه با بیان این‌که نمایش مقتدرانه دستاوردهای نظامی، علمی و آموزشی کشور را ضروری است، افزود:‌ توسعه کشور مستلزم همکاری و همراهی تمام عناصر نظام است.

این مسئول نظامی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت رکن پنجم ارتش، گفت:‌ هرچند این رکن در شرایط عادی تقریباً غیرعملیاتی و در سایه رکن سوم(عملیات) بوده و در جامعه کمتر شناخته شده است، لکن عمده مردم-یاری‌های نیروهای مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران در شرایط بحرانی در قالب رکن پنجم و با عنوان “عملیات ارتش و مردم” انجام می‌شود و این بیانگر اِعمال مسئولیت اجتماعی در طراحی ساختار ارتش به عنوان نیرویی انقلابی و متعهد به نظام است.

نصیری در پایان سخنان خود با اشاره به دستاوردهای ارتش در حوزه‌های مختلف نظامی، آموزشی و اجرایی، خاطرنشان کرد:‌ ما ارتشی‌ها خدمت به ملت ایران را وظیفه خود دانسته و در همه حال به سربازی ایران افتخار می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو