.

پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

امیر دریادار سیاری: دشمن با ترویج سبک جدیدی از سوگواری، فرهنگ ما را هدف گرفته است

امیر دریادار سیاری: دشمن با ترویج سبک جدیدی از سوگواری فرهنگ ما را هدف گرفته است

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در آیین اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم خواهران شاغل و خانواده‌های کارکنان ارتش که در ستاد آجا برگزار شد، با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، اظهار داشت: جنگ و تهاجم فرهنگی دشمن بسیار جدی است؛ اما به دلیل اینکه در قالب جنگ نرم صورت می‌گیرد، این جنگ قابل مشاهده نیست و بسیاری هنوز آن را جدی نگرفته‌اند.
وی هدف تهاجم فرهنگی دشمن را تغییر فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی دانست و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با تهاجم فرهنگی و با استفاده از ابزار رسانه می‌خواهند فرهنگ و روش زندگی ما را تغییر دهند تا بتوانند اهداف خود را پیش ببرند.

امیر دریادار سیاری اجرای برخی از برنامه‌ها در مراسم سوگواری و جشن‌ها را نشانه تهاجم فرهنگی دشمن و تأثیر آن بر فرهنگ مردم برشمرد و افزود: متأسفانه تأثیر جنگ رسانه‌ای و فرهنگی دشمن در صحبت کردن و آداب و رسوم ما رسوخ کرده و این تهاجم فرهنگی به دنبال تغییر سبک زندگی ملت شریف ایران است. آن‌ها با این تأثیرگذاری بر فرهنگ ما می‌خواهند آداب، رسوم و فرهنگ ما را تغییر دهند و ملت ما را به ملتی تابع و دنباله‌رو مبدل کنند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی و اسلام تلاش بسیاری نیز برای تغییر آداب و رسوم عزاداری امام حسین (ع) انجام داده‌اند که متأسفانه در برخی مراسم و نوحه‌خوانی‌ها این موضوع را مشاهده می‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش راه مقابله با تهاجم فرهنگی را توسل و عمل به قرآن دانست و گفت: همه ما سربازان ایران اسلامی آماده مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن هستیم و باید با توکل به خدا و اجرای اصول قرآن کریم، دشمن را در دستیابی به اهدافش ناکام بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو