.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

ناوگروه شصت و چهارم نیروی دریایی ارتش عازم دریاهای آزاد شد

ناوگروه شصت و چهارم نیروی دریایی ارتش عازم دریاهای آزاد شد

آیین استقبال از ناوگروه شصت و سوم اطلاعاتی رزمی نیروی دریایی با حضور امیر دریادار دوم تاشک، فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب و جمعی از خانواده‌ها در اسکله منطقه یکم امامت این نیرو در بندرعباس برگزار شد.

امیر دریادار دوم تاشک با اشاره به اینکه ناوگروه شصت و سوم ارتش بعد از طی ۱۵۰۰۰ مایل دریایی و گذشت ۱۰۰ روز دریانوردی توانست با افتخار پرچم جمهوری اسلامی ایران را در آب‌های آزاد و بین المللی به اهتزاز درآورد و به کشور بازگردد، گفت: یکی از مولفه‌های افزایش توان زرم ایجاد عمق راهبردی است که این دریانوردی‌ها باعث افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نیروی دریایی با تاکید بر اینکه خانواده‌های کارکنان نیروی دریایی ارتش در موفقیت و پیشرفت این نیرو نقش تاثیرگذار و پررنگی دارند، افزود: با توجه به اینکه دشمن امروزه با تهاجم فرهنگی، نسل جوان و خانواده‌ها را نشانه گرفته است، همه کارکنان موظفند، همانطور که با انجام ماموریت‌های خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافطت می‌کنند از کانون گرم خانواده‌های خود نیز پشتیانی و مراقبت کنند.

شصت و چهارمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش متشکل ناوشکن الوند و ناو پشتیبانی بندرعباس برای انجام ماموریت دریانوردی عازم دریا‌های آزاد و بین المللی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو