.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

قرارداد ملی پوشان کفاف زندگی‌شان را نمی‌دهد

قرارداد ملی پوشان کفاف زندگی‌شان را نمی‌دهد

ورزش سه: عباس هاشم پور و امیرحسین اکبری سرمربی و بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی امروز میهمان تلویزیون بودند و درباره سومین قهرمانی ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی صحبت کردند.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست با شکست اسپانیا در فینال رقابت های جام بین قاره ای به مقام قهرمانی برسد. امیرحسین اکبری بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی که در این مسابقات دچار آسیب دیدگی شد درباره وضعیت دستش گفت:”کارهای اولیه را در امارات انجام دادیم و تا دو سه هفته دیگر باید ریکاوری کنم.”

هاشم پور سرمربی تیم ملی نیز در ادامه با اشاره به اینکه قبل از این بازی ها ما در بازی های المپیک ساحلی جهان توانستیم برنز این بازی ها را بگیریم و سوم جهان شویم، گفت:« بازی های بین قاره ای در امارات هم هر سال با تیم های بسیار قوی برگزار می شود و ما با همکاری فدراسیون، شرایط خوب و اردوهای خوبی مثل اردوی عمان داشتیم. با این حال می دانستیم که کار سختی در پیش داریم و تیم های بزرگی مثل مکزیک، روسیه و مصر در فوتبال ساحلی بسیار خوب، قدرتی و باسابقه هستند. ما دو بازیکن هم نداشتیم، امیرحسین که در بازی با روسیه این مشکل برایش پیش آمده بود، محمد احمدزاده به علت سرماخوردگی شدید تیم را همکاری نکرد و جوان ها نشان دادند در کنار باتجربه ها می توانند بازی خوبی نشان بدهند و ما به فینال رفتیم.»

اکبری نیز در پاسخ به اینکه آیا حدس میزد علی رغم اینکه در بازی با اسپانیا عقب بودیم، بتوانیم این تیم را ۶ بر ۳ببریم، گفت: «خداراشکر در آن بازی همه بچه ها ۱۰۰ بودند. برای من که از بالا تماشا می کردم، خیلی سخت بود. من مقابل امارات و بازی فینال نتوانستم بازی کنم و برایم خیلی سخت بود. خداراشکر شرایط خوبی فراهم شد فکر نمی کردم بازی یکدفعه برگردد اما چند شوت و حرکت خوب انجام دادیم و ۶ بر ۳ اسپانیا را شکست دادیم.»

هاشم پور نیز به عنوان مربی ایرانی که توانست فوتبال ساحلی را به این قهرمانی برساند، اظهار کرد:« خیلی خوشحالم و از فدراسیون به خاطر اعتمادشان تشکر می کنم. من هم به خودم اطمینان داشتم. از تک تک بچه ها هم متشکرم و این قهرمانی کار گروهی خیلی خوب بود. بحث دوستی و رفاقت یک تاکتیک مهم است.»

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو