.

شنبه, ۸ مهر , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش: به روز رسانی آموزش ها و دفاع هوشمندانه دربرابر تهدیدات دشمن، یک ضرورت است

امیر دریادار تورج حسنی مقدم در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر گفت: با هوشمند و مدرن شدن تهدیدات دشمن، بی شک نیازمند ارائه آموزش و انجام دفاع هوشمندانه می باشیم.

به گزارش روابط عمومی ارتش، جانشین فرمانده نداجا ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره) در جمع فرماندهان،اساتید و دانشجویان این دانشگاه با بیان اینکه این مجموعه آموزشی باید سه فرایند مدیریت و پشتیبانی، آموزشی و عملیاتی را سرلوحه مدیریتی خود قرار دهد،خاطر نشان کرد: شما جوانان و دانشجویان باید از موقعیت کشور و مسائل جهان درک و فهم درستی داشته باشید زیرا دشمن به فکر توطئه و نفوذ است و تنها راه جلوگیری از آن داشتن بصیرت است .

وی با اشاره به اینکه تربیت و آموزش دانشجویان باید همسو و منطبق  با مناطق عملیاتی باشد، افزود : در بحث آموزش کارکنان به خصوص دانشجویان باید دکترین عملیاتی نیرو را مورد توجه قرار داد و به آن عمل کرد تا بتوانیم پاسخ درست و به موقع در برابر تهدیدات دشمن داشته باشیم .

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استکبار جهانی بخصوص آمریکای جنایتکار بیکار ننشسته است، تاکید کرد : راهبرد ما در برابر دشمن همان الگویی است که مقام معظم رهبری مشخص کرده اند و آن ایستادگی و مقاومت مدبرانه در مقابل زور می باشد.

دریادار حسنی مقدم در ادامه با بیان اینکه با هوشمند و مدرن شدن تهدیدات دشمن باید دفاع و آموزش هوشمندانه داشته باشیم، افزود: علاوه بر شناخت دشمن باید مولفه های جنگ مدرن و هوشمند را بشناسیم تا بتوانیم در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.

وی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی را  مایه عزت، افتخار، مظهر قدرت و حافظ مرزهای آبی کشور دانست و تاکید کرد: دانشجویان باید برای رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی ارتش، نهایت مجاهدت و همت خویش را به کار گیرند تا بتوانند جوابگوی تهدیدات دشمن باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو