.

جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

امیر خانزادی: نیروی دریایی ارتش آماده حضور در آب‌های آزاد است / دشمن جرات نزدیک شدن را ندارد

گروه استان‌ها-فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:  حضور معنادار ما در دریا آمادگی کامل نیروی دریایی را به دشمن نشان می‌دهد و  آمادگی ما به حدی است که هر روز به ما اعلام شود در همان روز آمادگی اعزام نیرو و شرکت در رزمایش مشترک را داریم.

امیر خانزادی: نیروی دریایی ارتش آماده حضور در آب‌های آزاد است / دشمن جرات نزدیک شدن را ندارد

امیر دریادار حسین خانزادی ظهر امروز در دومین همایش زوج‌های آسمانی نیروی دریایی راهبردی ارتش در مشهد اظهار داشت: هم اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم که گلوله‌اش را نمی‌بینیم، امروز دشمن برای تخریب از درون، به فشار و جنگ اقتصادی روی آورده است و با استفاده از فضای مجازی و شایعه پراکنی اقدام به ایجاد تفرقه می‌کند تا اتحاد ما را بر هم بزند از این رو باید در برابر نقشه‌های دشمن هوشیار باشیم.

وی افزود: آمریکایی‌ها سرخپوست‌ها را از سرزمین خود بیرون کردند، در جنگ‌های داخلی خودشان ۸۰۰ هزار تن را کشتند , تنها کشور دنیا هستند که از سلاح هسته‌ای استفاده کرده‌اند، جنگ عراق علیه ایران را به راه انداختند، داعش را ایجاد کردند و به هر جا رسیده‌اند جنگی راه انداخته‌اند.

وی ادامه داد: اگر در دریا مثل شیر در خشکی باشیم دشمن جرات نزدیک شدن به ما را ندارد و حضور معنادار ما در دریا آمادگی کامل نیروی دریایی را به دشمن نشان می‌دهد و  آمادگی ما به حدی است که هر روز به ما اعلام شود در همان روز آمادگی اعزام نیرو و شرکت در رزمایش مشترک را داریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در دوران دفاع مقدس کشورهای بسیاری از صدام حمایت کردند اما در پایان جنگ، این ایران اسلامی بود که پیروز و سربلند شد و در این پیروزی، نیروی دریایی ارتش نقش مهم و اثرگذاری ایفا کرد.

امیر دریادار خانزادی در ادامه گفت: آمریکایی‌ها به تجاوزگری شهره هستند اما به دلیل توان و آمادگی بالای نیروهای مسلح کشورمان جرات تجاوز به جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

وی با اشاره به همایش زوج‌های آسمانی نیروی دریایی ارتش هم گفت: در مسیر زندگی مشترک پایبند بودن به تعهد بسیار مهم است و در این زمینه هر چه آموزه‌های دینی محکم‌تر باشد زندگی بادوام‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو