.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

ترین‌های نیم فصل اول لیگ نوزدهم

ترین های نیم فصل اول لیگ نوزدهم

با توجه به پایان نیم فصل اول به بررسی‌ ترین‌های لیگ برتر فوتبال پرداختیم که از نظر خواهیم گذراند.

بیشترین پیروزی

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب ۱۱ پیروزی بیشترین برد را در نیم فصل اول به خود اختصاص داد و بعد از آن تیم تراکتور با ۹ برد رتبه دوم را از آن خود کرد. تیم‌های فوتبال سپاهان، صنعت نفت آبادان، استقلال و شهر خودرو با ۸ پیروزی  رتبه سوم را بدست آوردند.

بیشترین باخت

تیم قعرنشین شاهین شهرداری بوشهر با ۱۰ باخت بیشترین شکست را در نیم فصل اول به خود اختصاص داد. بعد از آن تیم پیکان با ۹ شکست و تیم‌های فوتبال سایپا و گل گهر سیرجان با ۸ شکست نیم فصل اول را به پایان رساندند.

بیشترین تساوی

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با ۱۱ تساوی بیشترین مساوی را از آن خود کرد و بعد از آن تیم‌های سپاهان، نساجی مازندران، گل گهر سیرجان با ۷ تساوی قرار دارند.

بهترین خط حمله

تیم فوتبال استقلال با ۳۳ گل زده بیشترین گل زده و بهترین خط حمله را به خود اختصاص داد. بعد از آن تیم‌های فوتبال سپاهان و پیکان به ترتیب ۲۷ و ۲۳ گل به ثمر رساندند.

بدترین خط دفاع

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ۳۳ گل خورده بیشترین گل خورده  و بدترین خط دفاع را به خود اختصاص داد. بعد از آن تیم پیکان با ۲۹ گل خورده قرار دارد.

ترین های نیم فصل اول لیگ نوزدهم

بهترین  تفاضل گل

تیم فوتبال سپاهان +۱۷ بهترین تفاضل گل را به نام خود اختصاص داد و بعد از آن استقلال با +۱۶  قرار دارد.

بیشترین امتیاز

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب ۳۴ امتیاز بیشترین امتیاز را در نیم فصل اول بدست آورد و قهرمان نیم فصل اول شد. بعد از آن تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتور با ۳۱ و ۳۰ امتیاز رتبه‌های دوم و سوم بدست آورند.

کمترین پیروزی

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نیم فصل اول طعم پیروزی را نچشید و بدون برد در انتهای جدول قرار دارد. بعد از آن تیم‌های فوتبال گل گهر سیرجان و پارس جنوبی جم به ترتیب با یک و ۲ برد کمترین پیروزی را به خود اختصاص دادند.

کمترین باخت

تیم‌های فوتبال سپاهان و نفت مسجد سلیمان با یک شکست کمترین باخت را در نیم فصل اول به خود اختصاص دادند.

کمترین مساوی

تیم فوتبال پرسپولیس با یک تساوی کمترین نتیجه مساوی را در نیم فصل اول به خود اختصاص داد و بعد از آن تیم تراکتور با ۳ تساوی قرار دارد.

بدترین خط حمله

تیم فوتبال گل گهر سیرجان با ۶ گل زده بدترین خط حمله را به خود اختصاص داد و بعد از آن تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۸ گل زده قرار دارد.

بهترین خط دفاع

تیم فوتبال پرسپولیس با ۷ گل خورده بهترین خط دفاع را به خود اختصاص داد و بعد از آن تیم‌های فوتبال شهر خودرو و فولاد  با ۹ گل خورده قرار دارند.

کمترین تفاضل گل

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با -۲۵ امتیاز کمترین تفاضل گل را از آن خود کرد و بعد از آن تیم فوتبال گل گهر سیرجان با -۹ قرار دارد.

کمترین امتیاز

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با ۶ امتیاز در انتهای جدول قرار گرفت و کمترین امتیاز در نیم فصل اول بدست آورد. بعد از آن تیم گل گهر سیرجان با ۱۰ امتیاز در رتبه پانزدهم قرار گرفته است.

پرگل ترین بازی نیم فصل

پرگل ترین بازی نیم فصل اول مربوط به بازی پیکان و ماشین سازی می شود که این بازی با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع خودروسازان به پایان رسید.

ترین های نیم فصل اول لیگ نوزدهم

بهترین برد خانگی

بازی تیم فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان با نتیجه ۵ برصفر به نفع آبی پوشان پایتخت به پایان رسید که استقلال بهترین برد خانگی را بدست آورد.

بهترین برد خارج از خانه

تیم فوتبال پرسپولیس توانست در بازی خارج از خانه با نتیجه ۵ بر صفر برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر به برتری دست یابد و بهترین برد خارج از خانه را از آن خود کرد.

برترین گلزن

عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ۹ گل زده آقای گل نیم فصل اول شد و بعد از آن شهریار مغانلو از پیکان، مهدی قائدی و شیخ دیاباته از استقلال با ۸ گل زده در رتبه دوم قرار گرفتند.

برترین پاسور

میلاد جهانی (صنعت نفت آبادان)، معین عباسیان (سایپا)، مهدی قائدی (استقلال) و محمدرضا حسینی (سپاهان) با ۵ پاس گل برترین پاسور نیم فصل اول شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو