.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام دانشگاه افسری ارتش جهت سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیمهء دوم هرسال و برابر روش، بمنظور تأمین و تربیت افسران دانش آموختهء خود در مقطع کارشناسی، اقدام به جذب و پذیرش دانشجو برای آموزش و پژوهش در سال تحصیلی آتیِ دانشگاه های افسری  آجا می نماید.

بر همین اساس، در سال جاری نیز جهت استخدام در دانشگاه های افسری ارتش، همچون سنوات گذشته به صورت اینترنتی ثبت نام به عمل آمده و علاقمندان واجد شرایط می توانند با مراجعه به آدرس انتهای متن، نسبت به خرید کارت و ثبت اطلاعات شخصی خود، به عنوان داوطلب استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت نام نمایند .

به گزارش سایت راه افتخار، ثبت نام دانشگاه های افسری صرفاً از پسران مجرد با مدرک تحصیلی دیپلم (صرفاً رشته های ریاضی و تجربی) صورت می پذیرد، لکن دانش آموزان پایه دوازدهم این رشته ها نیز میتوانند در صورت فارغ التحصیلی در تیرماه۱۴۰۰ با رعایت شرط معدل مندرج در آگهی زیر، در این آزمون ثبت نام نموده و در صورت قبولی در کلیه مراحل(آزمون کتبی، مصاحبه، معاینه پزشکی، تست ورزشی)، به استخدام ارتش در آمده و تا مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه های افسری، به ادامه تحصیل مشغول گردند .

ثبت نام جهت شرکت در آزمون دومرحله ای و شامل ۱-خریدکارت و ۲-ثبت اولیه اطلاعات داوطلب می باشد . با توجه به تمدید هشت روزه مهلت ثبت نام توسط مدیریت گزینش و استخدام آجا، حداکثر مهلت جهت خرید اینترنتی کارت تا ساعت۲۴ روزجمعه۲۱آذر و حداکثر فرصت به منظور ثبت اولیه اطلاعات داوطلب تا ساعت۲۴ یکشنبه ۲۳آذرماه(۴۸ساعت پس از پایان مهلت خریدکارت) خواهد بود . همچنین داوطلبانی که نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود داشته باشند می توانند در روزهای ۲۲ و ۲۳ آذرماه نسبت به ویرایش اطلاعات اولیه خود اقدام نمایند(این گزینه، فقط در ایام فوق فعال است).

ضمناً چاپ کارت جهت شرکت در آزمون، در بازه زمانی پانزدهم تا هجدهم دیماه به صورت اینترنتی بوده و زمان آزمون کتبی رأس ساعت ۸صبح روز جمعه نوزدهم دیماه در محل برگزاری با نشانی مندرج در کارت داوطلبی خواهدبود (نکته: داوطلبان میبایست به منظور حضوروغیاب و کسب آمادگی لازم، رأس ساعت ۷صبح(یکساعت قبل ازشروع آزمون) در محل برگزاری آزمون حضور بهم رسانند)

کلیات آگهی استخدام سال ۱۳۹۹ جهت دوره کارشناسی ۱۴۰۰-۱۴۰۳ به شرح ذیل می باشد :

جهت ثبت نام در دانشگاه های افسری ارتش ج.ا.ا. لطفاً روی آیکون زیر کلیک کنید:

ثبت نام دانشگاه افسری

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو