.

پنج شنبه, ۱۶ تیر , ۱۴۰۱

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام کارمندی و افسرپیمانی نیروی دریایی ارتش در سال ۱۳۹۹

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برابر روش، درنیمه دوم هرسال اقدام به جذب واستخدام در طیف های کارمندی و افسرپیمانی می نماید .

در همین راستا و برابر ابلاغ ستادنداجا، فرآیند استخدام کارمندی و افسرپیمانی ماده۳۳ قانون آجا از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ آغاز و به مدت یک ماه تا پایان وقت اداری سی ام آذرماه جاری توسط دفاتر استخدام نداجا در پایگاه ها و دفاتر نمایندگی نیروی دریایی راهبردی ارتش در کل کشور ادامه خواهدیافت .

علاقمندان می توانند با در نظر گرفتن تخصص های مورد نیاز و با توجه به مدرک تحصیلی، حرفه و تخصص خود، به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک موردنیاز(مندرج در آگهی زیر)، به یکی از دفاتر استخدام مراجعه و نسبت به ثبت نام و دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی نداجا اقدام نمایند .

(نشانی و شماره تماس دفاتر استخدام نیروی دریایی)

شایان ذکر است مبنای تعیین سن داوطلبین، تاریخ شروع ثبت نام (۱۳۹۹/۰۹/۰۱) بوده و حداکثر سن مورد نظر برای ثبت نام در آزمون ورودی افسرماده۳۳ ۲۸سال، کارمندعلمی ۲۸سال، راننده پایه یکم و راننده غلتک ۳۰سال و در بقیه تخصص های کارمندتجربی ۲۶سال خواهد بود . همچنین در صورت انجام خدمت دوره ضرورت، مدت مندرج در کارت پایان خدمت از سنِ حقیقیِ داوطلب کسر می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو