.

پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام درجه داری پیمانی نداجا در آذرماه ۱۳۹۹

برابر اعلام رئیس دفتر نمایندگی نداجا در استان یزد ، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از جوانان مومن و متعهد همرزم می پذیرد.

ناخدا نصیری در این زمینه به سایت راه افتخار اعلام نمود نیروی دریایی در سال جاری برای دومین مرحله جهت تکمیل نیازمندی های آتی نیروی انسانی خود در تخصص های مختلف اقدام به جذب پسران جوان نموده که برابر دستورالعمل، مدرک تحصیلی مورد نظر دیپلم دوره متوسطه و آخرین مهلت ثبت نام سی ام آذرماه ۱۳۹۹ می باشد .

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به نشانی الکترونیکی HonorWay.ir مراجعه و یا همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۳ با شماره تلفن ۰۳۵۳۵۲۳۶۳۹۰ تماس حاصل نمایند.

به گفته مسؤول دفتر گزینش و استخدام نداجا در استان یزد، منابع آزمون کتبی شامل کتب عمومی و مشترک سه ساله متوسطه دوم و با موضوعاتی همچون ۱٫احکام و معارف اسلامی(دین و زندگی). ۲٫زبان و ادبیات فارسی. ۳٫زبان انگلیسی. ۴٫رایانه مقدماتی. ۵٫ریاضی عمومی. ۶٫هوش. ۷٫اطلاعات عمومی و مسائل روز جامعه خواهدبود .

شایان ذکر است داوطلبان میبایست به منظور ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی آموزشگاه نظامی نداجا با در دست داشتن مدارک خود به صورت حضوری به نزدیکترین دفتر استخدام نیروی دریایی ارتش به محل سکونت خود مراجعه نمایند .

(لیست دفاتر استخدام نیروی دریایی)

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو