.

چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام دانشگاه افسری جهت سال تحصیلی ١۴٠٣-١۴٠١

ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیمهء دوم هرسال و برابر روش، بمنظور تأمین و تربیت افسران دانش آموختهء خود در مقطع کارشناسی، اقدام به جذب و پذیرش دانشجو برای آموزش و پژوهش در سال تحصیلی آتیِ دانشگاه های افسری  آجا می نماید.

بر همین اساس، در سال جاری نیز جهت استخدام در دانشگاه های افسری ارتش، همچون سنوات گذشته به صورت اینترنتی ثبت نام به عمل آمده و علاقمندان واجد شرایط می توانند با مراجعه به آدرس انتهای متن، نسبت به خرید کارت و ثبت اطلاعات شخصی خود، به عنوان داوطلب استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران ثبت نام نمایند .

به گزارش سایت راه افتخار، ثبت نام دانشگاه های افسری صرفاً از پسران مجرد با مدرک تحصیلی دیپلم نظری صورت می پذیرد، همچنین دانش آموزان پایه دوازدهم این رشته ها نیز میتوانند در صورت فارغ التحصیلی در خردادماه۱۴۰١ با رعایت شرط معدل مندرج در آگهی زیر، در این آزمون ثبت نام نموده و در صورت قبولی در کلیه مراحل(آزمون کتبی، مصاحبه، معاینه پزشکی، تست ورزشی)، به استخدام ارتش در آمده و تا مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه های افسری، به ادامه تحصیل مشغول گردند .

ثبت نام جهت شرکت در آزمون دومرحله ای و شامل ۱-خریدکارت و ۲-ثبت اولیه اطلاعات داوطلب می باشد . حداکثر مهلت جهت خرید اینترنتی کارت و ثبت اولیه اطلاعات داوطلب تا ساعت۲۴ روز دوشنبه ١۵آذرماه می‌باشد . ضمناً ویرایش اطلاعات شخصی ثبت شده توسط داوطلبان از شانزدهم تا هجدهم آذرماه امکان پذیر خواهد بود.

ضمناً چاپ کارت جهت شرکت در آزمون، در بازه زمانی هفتم تا نهم دیماه به صورت اینترنتی بوده و زمان آزمون کتبی رأس ساعت ۸صبح روز جمعه دهم دیماه در محل برگزاری با نشانی مندرج در کارت داوطلبی خواهدبود (نکته: داوطلبان میبایست به منظور حضوروغیاب و کسب آمادگی لازم، رأس ساعت ۷صبح(یکساعت قبل ازشروع آزمون) با در دست داشتن کارت ثبت نام به انضمام کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار و تجهیزات فردی شامل ماسک، خودکار آبی، مداد و پاک‌کن در محل برگزاری آزمون حضور بهم رسانند)

کلیات آگهی استخدام امسال جهت دوره کارشناسی ۱۴۰۱-۱۴۰۴ به شرح ذیل می باشد :

ثبت نام دانشگاه های افسری ارتش

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو