.

پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام نیروی دریایی ارتش در طیف افسرپیمانی، کارمندعلمی و کارمندتجربی در سال ١۴٠٠

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برابر روش، درنیمه دوم هرسال اقدام به جذب واستخدام در طیف های کارمندی و افسرپیمانی می نماید .

در همین راستا و برابر ابلاغ ستادنداجا، فرآیند استخدام کارمندی و افسرپیمانی ماده۳۳ قانون آجا از تاریخ ١۴٠٠/٠٨/١۵ آغاز و به مدت یک ماه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه پانزدهم آذرماه توسط دفاتر استخدام نداجا در پایگاه ها و دفاتر نمایندگی نیروی دریایی راهبردی ارتش در کل کشور ادامه خواهدیافت .

علاقمندان می توانند با در نظر گرفتن تخصص‌های مورد نیاز و تناسب آن با مدرک تحصیلی، حرفه و تخصص خود، به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک موردنیاز(مندرج در آگهی زیر)، به یکی از دفاتر استخدام نداجا در سطح کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا. اقدام نمایند .

(نشانی و شماره تماس دفاتر استخدام نیروی دریایی)

شایان ذکر است حداکثر سن مجاز داوطلبین تا تاریخ ١۴٠٠/٠٧/۰۱ برای ثبت نام در آزمون ورودی با توجه به مدرک تحصیلی مورد نیاز تعیین شده و در مقطع تحصیلی دکترای تخصصی ٣۵سال، دکترا ٣٠سال، کارشناسی ۲۸سال و دیپلم ۲۶سال می‌باشد . همچنین در صورت انجام خدمت دوره ضرورت، مدت مندرج در کارت پایان خدمت(مدت خدمت مفید انجام شده زیر پرچم) از سنِ حقیقیِ داوطلب کسر می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو