.

یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

استخدام درجه داری نداجا در نیمه دوم سال ١۴٠٠

برابر اعلام دفتر نمایندگی نداجا در استان یزد ، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل کادر درجه داری خود از جوانان مومن و متعهد همرزم می پذیرد.

ناخدا نصیری در این زمینه به سایت راه افتخار اعلام نمود نیروی دریایی در سال جاری برای دومین مرحله جهت تکمیل نیازمندی های آتی نیروی انسانی خود در تخصص های مختلف اقدام به جذب پسران جوان نموده که برابر دستورالعمل، مدرک تحصیلی مورد نظر، فارغ التحصیلان دیپلم از کلیهء رشته های دوره متوسطه(نظری، فنی حرفه ای، کارودانش) و آخرین مهلت ثبت نام ششم آذرماه ١۴٠٠ می باشد . شایان ذکر است تنها دانش آموزان فارغ التحصیل شده ای که تاکنون گواهی موقت دیپلم را دریافت نموده و مشمول غایب محسوب نگردند، مجاز به ثبت نام و شرکت در این فرآیند می‌باشند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به نشانی الکترونیکی HonorWay.ir مراجعه و یا همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۳ با شماره تلفن ۰۳۵۳۵۲۳۶۳۹۰ تماس حاصل نمایند.

بنابر گفته ایشان، منابع آزمون کتبی شامل کتب عمومی و مشترک سه ساله دوره متوسطه دوم و با موضوعاتی همچون احکام و معارف اسلامی(دین و زندگی) – زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی – رایانه مقدماتی – ریاضی عمومی و هوش – اطلاعات عمومی و مسائل روز جامعه است .

همچنین وی افزود با توجه به آموزش‌های فشرده و شبانه‌روزی نفرات جذب شده و لزوم تمرکز حداکثری ایشان، ثبت نام صرفاً از داوطلبین مجرد صورت خواهد پذیرفت . این فرآیند، همانند سنوات گذشته طی دو مرحله(شامل ١.آزمون کتبی -در محل ثبت نام- و ٢.مصاحبه،معاینات پزشکی و تست ورزشی-در تهران-) صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است علاقمندان میبایست به منظور ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی آموزشگاه نظامی نداجا با در دست داشتن مدارک لازم به صورت حضوری به یکی از پایگاه ها و یا دفاتر استخدام نیروی دریایی ارتش در سطح کشور (با توجه به محل سکونت خود و سهولت دسترسی) مراجعه نمایند .

(لیست دفاتر استخدام نیروی دریایی)

 

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

بستن منو