.

سه شنبه, ۱۴ تیر , ۱۴۰۱

راه شما جوانان نیروی دریایی، راهی پر افتخار است.
                                   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

این سایت به منظور معرفی هرچه بهتر نیروی دریایی راهبردی ارتش ج.ا.ا. به یکایک هم میهنان عزیزمان راه اندازی گردیده تا موجب تسهیل روند کسب اطلاعات عمومی در این خصوص گردد.

در این جا مطالب و اطلاعاتی از قبیل شکل و عنوان درجه، پرچم های مخابراتی، علائم و نشان ها، پوشش های مختلف، محل استقرارمناطق،پایگاه ها ودفاترنمایندگی نداجا در سطح کشور بارگذاری گردیده که علاقه مندان میتوانند با جستجوی مطالب مورد نظر در قسمت منوی سایت از عناوین و توضیحات آن به نحو مقتضی بهره برداری نمایند.

همچنین قسمتی جهت سرگرمی بازدیدکنندگان سایت قرار داده شده که در آن مطالبی ادبی همچون اشعار جذاب و نوستالژیک، به همراه مطالب گردشگری درخصوص نقاط دیدنی ایران و جهان را در خود جای داده است. البته این قسمت نیازمند تکمیل بوده و شما به عنوان بازدیدکننده سایت میتوانید در این خصوص با ارسال اطلاعات مربوط به منطقه سکونت خود و یا منطقه ای که به آن سفر نموده و اطلاعات گردشگری آنجا را دارید در قسمت نظرات به ما کمک نموده تا با ذکر مشخصات شما در سایت درج گردد.

دراین سایت، قسمتی تحت عنوان دریادلان نیروی دریایی قرار دارد که به عنوان آلبومی از اعضای نیروی دریایی ارتش در گذر تاریخ می باشد. این قسمت به دو بخش آلبوم و ثبت اطلاعات تقسیم گردیده است که در قسمت ثبت اطلاعات، بازدیدکنندگانی که سابقه عضویت (کادر/وظیفه) در نداجا را دارند میتوانند اطلاعات مورد نیاز مربوط به خود را وارد نموده و در صورت تمایل، نسبت به بارگذاری عکسی از خود (ترجیحاً با لباس نظامی) و همچنین خاطره ای از دوران خدمت، آن را تکمیل کنند. این اطلاعات پس از بررسی توسط مدیر سایت و تأیید عضویت فرد در نداجا، در قسمت آلبوم به نمایش در خواهد آمد. شایان ذکر است کلیه بازدیدکنندگان سایت میتوانند از آلبوم موجود در این قسمت بازدید نمایند.

به علاوه، به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام داوطلبان عضویت در نیروی دریایی، قسمتی تحت عنوان استخدام در منوی سایت قرار داده شده که شرایط پیش ثبت نام را جهت علاقه مندان فراهم نموده است. شما می توانید با توجه به شرایط سنی، مدرک تحصیلی، وضعیت تاهل و جنسیت نسبت به پیش ثبت نام در هر یک از ۴ قسمت دانشگاه افسری، آموزشکده درجه داری،  کارمندتجربی، افسرپیمانی و کارمندعلمی اقدام نموده و اطلاعات خود را در بانک اطلاعاتی ما ثبت نمایید. (تذکر: خانمها تنها میتوانند در قسمت کارمندعلمی ثبت نام نمایند)

به این ترتیب دوستان ما در زمان ابلاغ شرایط استخدام جدید، با بررسی اطلاعات ثبت شده شما، نسبت به اطلاع رسانی از طریق شماره تماس ارائه شده، به واجدین شرایط جهت ثبت نام در آزمون ورودی اقدام مینمایند.

این سایت با همت و تلاش آقایان سعیدنصیری، سیداحسان نباتی، امیرحسین بافقی به عنوان حامیان نیروی دریایی در آذرماه ۱۳۹۸ خورشیدی جهت استفاده عمومی راه اندازی گردیده است.

بستن منو